خرید و فروش مسکن ویژه تهرانسر - موقعيت مسكن ويژه تهرانسر | مطالب

دفتر مرکزی خرید و فروش مسکن ویژه

اینجا محل تبلیغ شماست

فروشگاه نوید
کیاموتورز

پيشينه و موقعيت مسكن ويژه تهرانسر:

پروژه مسكن ويژه تهرانسر در سال 1391 با در نظر گرفتن اراضي جنوبي بلوار ياس تهرانسر در زميني به مساحت 35 هكتار با دسترسي مناسب به بزرگراههاي آزادگان، فتح، جاده مخصوص كرج و در امتداد بلوار اصلي تهرانسر آغاز گرديد.

طراحي اوليه پروژه بعد از كسر بخشهاي خدماتي و تجاري و ساير كاربريهاي فرهنگي، درماني، ورزشي، فضاي سبز و معابر به صورت

احداث بلوكهاي 12 طبقه مشتمل بر 4500 واحد بود كه با تصميم و بازنگري مجدد وزارت راه و شهرسازي به بلوكهاي 5 طبقه دو واحدي مسكوني تبديل شده و با اين تغيير تعداد واحدهاي قابل احداث به 2310 واحد مسكوني رسيد و ساخت بلوكهاي تيپ فلزي و بتني 5 طبقه در قطعات 575 متري از شهريور ماه سال 1391 آغاز گرديد.

 

نام شركتهاي پيمانكار ساختماني تهرانسر

تعداد واحدهاي مسكوني

شگفت ساز پايتخت

730   واحد

احرار زنجان

760   واحد

پاياسازه پاسارگاد

660   واحد

كوري مريم

160   واحد

جمع كل

2310 واحد

ثبت نام متقاضيان، قرارداد و انتخاب واحد:

ثبت نام متقاضيان به صورت كاملاً اينترنتي از اواخر شهريور 1391 با واريز قسط اول (200 ميليون ريال) در شعب بانك مسكن شهر تهران آغاز شده و نهايتاً در ارديبهشت ماه سال 92 با تكميل ظرفيت ثبت نام به پايان رسيد.

واريز آورده نقدي متقاضيان به فواصل تقريبي 4 الي 6 ماه و هر قسط به مبلغ 200 ميليون ريال در 4 قسط تا اوايل خرداد 93 با اطلاعيه هاي منظم اداره كل راه و شهرسازي استان تهران انجام شد، پس از اين مرحله امتياز دهي و اولويت بندي متقاضيان بر اساس مندرجات شيوه نامه اوليه ثبت نام و قرارداد منعقد شده بين اداره كل و متقاضيان به پايان رسيد. در مرحله بعد پس از وصول قيمتهاي ارزيابي شده توسط كارشناسان رسمي دادگستري و محاسبه بخش نقدي و اقساطي ،آورده متقاضيان كار انتخاب واحد پروژه ها در آبان و آذر ماه سال جاري انجام شد.

نحوه پرداخت:

در اين پروژه مقرر است متقاضيان پس از پرداخت 4 قسط 200 ميليون ريالي (كه طي دو سال گذشته انجام شده است) قبل از تحويل واحد مسكوني خود 450 ميليون ريال ديگر نيز پرداخت كرده و كليد واحد خود را دريافت كنند.

لازم به ذكر است الباقي ارزش كارشناسي واحدهاي مسكوني شامل هزينه تمام شده ساخت و بهاي عرصه واحدها به صورت اقساط 10 ساله به سازمان ملي زمين و مسكن پرداخت خواهد شد، همچنين اقساط پلكاني پس از تحويل واحد به صورت ماهانه شروع مي شود.

عمليات اجرايي:

عمليات اجرايي پروژه در نيمه دوم سال 92 به دليل رشد قيمت مسكن، نوسانات بازار مسكن و عوامل اقتصادي كند شده بود كه با تدابير اتخاذ شده توسط سازمان ملي زمين و مسكن و اداره كل راه و شهرسازي استان تهران مديريت پروژه به تيم ويژه اي تحت عنوان "هيأت عامل پروژه مسكن ويژه تهرانسر" واگذار گرديد،كه در واقع اين تيم مديريت اجرايي پروژه را عهده دار شد و توانست با يك برنامه زمان بندي مؤثر و افزايش تعداد عوامل اجرايي و فني پيمانكاران، از حدود 100 نفر در اواخر سال 92 به 2200 نفر در ابتداي سال 93 جهش بسيار خوبي در عمليات اجرايي داشته باشد به گونه اي كه نهايتاً امروز شاهد آماده شدن و تكميل عمليات ساختماني 530 واحد مسكوني در سايت تهرانسر هستيم.

وجه تمايز:

ارتقاء كيفيت در ساخت، دقت در انتخاب مصالح، نحوه اجرايي صحيح با نظارت عاليه تيم فني مشاور پروژه وعوامل نظارتی هیات عامل ، ارتقاء كيفي نازك كاري واحدها و توجه ويژه به حقوق شهروندي ساكنان محله پروژه مسكن ويژه تهرانسر از مهم ترين وجوه متمايز كننده پروژه مذكور در مقايسه با ساير پروژه های دولتی مشابه كشور است.

خدمات زير بنايي:

كليه عمليات اجرايي شبكه هاي اصلي و فرعي آب و فاضلاب و گاز خاتمه يافته و شبكه برق و مخابرات نيز در حال تكميل مي باشد. لازم به ذکر است طی روزهای آینده عملیات نصب کنتورهای آب و گاز واحدهای فاز اول پروژه آغاز و متعاقب آن نصب کنتور برق نیز انجام خواهد شد .

برنامه زمان بندي افتتاح واحدها:

پس از افتتاح 530 واحد در فاز اول پروژه دراوایل ديماه سال 93 و بر اساس برنامه ريزيهاي انجام شده و پيشرفت مناسب عمليات اجرايي طي ماههاي اخير، اميد است حدود 640 واحد ديگر نيز در فاز دوم پروژه و در اواخر سال جاري و باقيمانده واحدها نيز در فصول بهار و تابستان سال 94 تحويل متقاضيان گردد. ان شاءا...

خدمات روبنایی:

به زودی عملیات ساخت مراکز محله در سه بخش از پروژه در قسمت های میانی کارگاه شرکت های شگفت ساز پایتخت ، احرار زنجان و پایاسازه پاسارگاد مشتمل بر حدود 10 باب مغازه تجاری یک طبقه و فضای سبز آغاز خواهد شد تا ساکنین آینده این پروژه همزمان با سکونت در واحد های خود از امکاناتی نظیر سوپرمارکت ، نانوایی ،میوه فروشی و... بهره مند گردند . همچنین کار طراحی و آماده سازی نقشه های اجرایی فضای سبز اصلی ، بخش های تجاری ، خدماتی ( ورزشی  بهداشتی و درمانی – فرهنگی ) و مسجد واقع در بخش میانی اراضی پروژه توسط مشاور طرح در دست اقدام بوده که بلافاصله با عقد قرارداد با پیمانکاران واجد شرایط شروع به احداث خواهد شد.

تماس با ما

ايميل
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن(خطوط ویژه)
02144589006 - 02144588007 
02144588006 - 09122988006

آدرس
تهران - تهرانسر - بلوار گلها - بلوار یاس - پلاک 55

امار بازدید

58463
امروز   امروز 4
دیروز   دیروز 50
هفته   هفته 265
ماه    ماه 558
مجموع مجموع 58463